Český multifunkční bumerang Vratislav

Sportuj s unikátním českým multifunkčním bumerangem VRATISLAV. Můžeš jej nastavovat a ovládat. Různé letové dráhy. Snadné chytání. Zaručený Letový Návrat.

Aerodynamické Bumerangy od Petra se Zaručeným Letovým Návratem!

Náš vlastní unikátní multifunkční aerodynamický bumerang Vratislav je vyroben z odolného polymeru. Je navržen pro snadné házení a spolehlivý Zaručený Letový Návrat. Má moderní aerodynamiku křídel pro optimální letové vlastnosti. Házení bumerangu na čerstvém vzduchu je výborná aktivita pro Vaše zdraví. Posílíte si srdce a plíce. Procvičíte si oči, postřeh a pružnost celého těla. Vylepšíte si logické myšlení.

multifunkční aerodynamický bumerang Vratislav
multifunkční aerodynamický bumerang Vratislav

Vážení zákazníci,
od roku 2003 provozuji tento e-shop s aerodynamickými bumerangy. Od té doby mi prošly rukama různé řady bumerangů od renomovaných světových výrobců (australské Rangs Boomerangs, francouzské Wallaby Boomerangs, litevské Wooden Boomerangs, a další). Bumerangy tedy samozřejmě umím házet i chytat.

Časem mi klasické jednostranné bumerangy s přednastavenou dráhou letu přestaly stačit. Zejména jsem u nich postrádal možnost aktivního nastavení křídel pro různé druhy letu a tedy neomezenou zábavu při házení. Proto jsem na základě mých praktických zkušeností navrhnul a vyrobil můj vlastní multifunkční aerodynamický bumerang Vratislav:

* perfektní český multifunkční aerodynamický bumerang * Zaručený Letový Návrat * stabilní let * snadno se hází a chytá * bezpečné zaoblené hrany * flexibilní nastavitelná křídla s tvarovou pamětí pro různé druhy letu * oboustranný * obousměrný * reverzní * obouruký * pravoruký * levoruký * pro praváky i leváky * posiluje logické myšlení * vysoce odolný materiál *

S křídly bumerangu Vratislav může vrhač aktivně pracovat. Během několika vteřin se dají křídla díky tvarové paměti materiálu plynule pře/nastavit pro letovou hladinu [ nižší – střední – vyšší ], letový dosah [ kratší – střední – delší ] a rychlost letu [ pomalejší – střední – rychlejší ].

Plochy křídel bumerangu Vratislav jsou důležitými aktivními prvky. Proto neobsahují žádnou grafiku, která by omezovala jeho aerodynamické letové vlastnosti. Trojkřídlý bumerang Vratislav je velmi stabilní rotační házedlo. Jeho střed otáčení leží přímo uprostřed těžiště. Křídla rotujícího bumerangu při letu splývají do tvaru disku a nejlépe je vidět právě střed bumerangu. Proto je zde umístěna kruhová outdoor samolepka, aktuálně s českou kokardou (vlajkou). Dobře viditelný střed letícího bumerangu umožňuje vrhači sledovat dráhu letu a při návratu usnadňuje chytání.

Samolepka v barvách české vlajky plní dále důležitou funkci rozlišení jednotlivých křídel. Každá jednotlivá barva vlajky označuje vlastní křídlo. Toho využívá vrhač pro snadné rozlišení, se kterým křídlem či křídly prováděl nastavování tj. tuning. Díky odolnému materiálu nemusí mít vrhač obavy z poškození bumerangu. Navíc je bumerang Vratislav při doletu velmi bezpečný.

Bumerang Vratislav je ultra plochý, pouze 3 mm a oproti konvenčním konkurenčním bumerangům nemá (!) klasický “kapkovitý” aerodynamický průřez křídel. Proto velmi snadno proniká vzduchem a díky plynulé nastavitelnosti úhlu náběhu křídel může mít širokou škálu letových drah. Bumerang Vratislav je velmi vhodný nejen pro rekreační házení, ale i akční trikové chytání. Je lehký a dá se snadno přenášet i v batohu.

Podrobné info o bumerangu Vratislav viz https://www.bumerangy.com/produkt/bumerang-vratislav .

Návod a obal:
K bumerangu jsme zpracovali profesionální detailní grafický návod k házení a použití. Navrhli jsme náš vlastní unikátní samonosný obal poskládaný z jednoho kusu A3.

Letové vlastnosti:
Při dodržení návodu k obsluze garantujeme Zaručený Letový Návrat. Bumerang Vratislav má 4 základní letové dráhy, které lze libovolně plynule měnit nastavováním křídel. Uživatel může i experimentovat.

Kvalita výroby:
Bumerangy Vratislav jsou vyráběny na moderních CNC strojích. Kvalita opracování je na vysoké úrovni. Všechny vyrobené kusy mají identické materiálové a letové vlastnosti. Naproti tomu konkurenční bumerangy – s klasickým aerodynamickým průřezem křídel – mohou mít znatelné výrobní odchylky, zvláště při ruční výrobě. My však máme velmi přesnou výrobní technologii. Pro srovnání našeho bumerangu Vratislav s konkurenčními bumerangy se podívejte na tabulku viz níže. Jediná světová značka bumerangů používající klasický profil křídel se špičkovou výrobní přesností je od německého výrobce: Winfried Gorny – Das Bumerang Projekt. A právě pouze tyto jsou v naší nabídce.

Česká výroba a zákaznická podpora:
Bumerang Vratislav je náš vlastní český produkt. Jakožto výrobci poskytujeme našim zákazníkům 100% přímou poprodejní podporu. Jsme si zcela jisti kvalitou, výbavou a přidanou hodnotou našeho bumerangu Vratislav.

Záruka 24 měsíců:
Vzhledem k výborným vlastnostem a odolnosti materiálu a při dodržení návodu k obsluze je bumerang Vratislav 100% spolehlivý a v podstatě nerozbitný. Proto též poskytujeme 100% Záruka vrácení peněz.

V případě Vašeho zájmu jsme pro Vás připraveni vyrobit zakázkové reklamní bumerangy. Dle Vašeho požadavku upravíme design středové grafiky bumerangu Vratislav, i jeho obalu.

Máte-li zájem o obchodní spolupráci a distribuci bumerangu Vratislav, kontaktujte nás.

Bumerang Vratislav je unikátní český produkt. Oproti konkurenčním bumerangům má zcela odlišnou konstrukční koncepci aerodynamiky křídel a tím i univerzální nastavitelné letové vlastnosti.

Děkuji za Váš čas.
Přeji Vám vše dobré a mnoho šťastných návratů!

Petr Pejchal, majitel firmy a konstruktér českého multifunkčního bumerangu Vratislav

 


Porovnání bumerangu Vratislav versus konkurence: